do góry!
Całkowity koszt

Wyszukaj kraj do którego potrzebujesz wizy

Wybierz odpowiednie opcje, wypełnij wniosek i wyślij

Gotowe! Na Twoją skrzynkę wysyłamy e-mail

Wybierz interesujące Cię opcje

Formularz kontaktowy

uwaga

W tabeli cenowej podane są ceny orientacyjne za opłaty konsularne (cena uzależniona jest od kursu euro bądź dolara) oraz wliczony jest ewentualny koszt kuriera do Berlina, ponieważ mieszczą się tam ambasady niektórych Państw.
W celu uzyskania informacji na temat potrzebnych dokumentów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź przez formularz kontaktowy, gdyż pośrednictwo wizowe w danym państwie jest realizowane indywidualnie.

Informujemy, że od dnia 11 sierpnia 2011 posiadacze polskich paszportów mogą podróżować do Tajlandii w celach turystycznych do 30 dni pobytu bez konieczności ubiegania się o wizę. W sytuacji gdy granica Tajlandii będzie przekraczana drogą lądową z państw sąsiednich  (Laos, Malezja, Kambodża i Birma) pobyt wynosi 30 dni i jest to możliwe tylko 2 razy w ciągu roku kalendarzowego. Gdy pobyt będzie przekraczał 30 dni bądź cel wizyty będzie inny niż turystyczny należy ubiegać się o wizę w Ambasadzie / Konsulacie Generalnym Królestwa Tajlandii.

Wszelkie informacje dostępne na stronie ambasady pod adresem http://www.thaiembassy.org/warsaw/pl/services/69321-Wiza.html

Wiza do Tajlandia

Całkowity koszt
---

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Dział Wizowy  +48 511 717 110

Dział Obsługi Cudzoziemców i Przedsiębiorców +48 500 401 400