do góry!

Klienci biznesowi

Klienci biznesowi

Wiza biznesowa wydawana jest obywatelom Polski, innych państw oraz osobom nieposiadającym obywatelstwa wjeżdżającym do państw objętych obowiązkiem wizowym w celach biznesowych między innymi w celu odbycia szkoleń, uczestnictwa w targach, konferencjach, spotkań z partnerami biznesowymi, itp.
Zamawiając wizy na podróże służbowe z Serwisemwizoym.com do Rosji, Chin, Indii, Pakistanu, Mongolii, Białorusi lub innych państw objętych obowiązkiem wizowym gwarantujemy nie tylko indywidualne podejście do klienta i niskie ceny za pośrednictwo, ale także możemy zaproponować
w pakiecie bardzo korzystne warunki ubezpieczeń podróżnych, oraz atrakcyjne rabaty.
Doświadczenie potwierdza naszą skuteczność, a najlepszą rekomendacją dla naszych usług jest zadowolenie i zaufanie klientów. Staramy się współpracować tak, aby proces uzyskiwania wizy nie kolidował z innymi planami biznesowymi. Naszą domeną jest szybkość działania i skuteczność. Powierzając zadanie w nasze ręce masz pewność, że zapewnimy Ci najwyższą jakość i komfort realizacji celów, a to wszystko bez wychodzenia z domu.
Zapytaj nas o szczegóły oferty biznesowej, albo po prostu napisz czego oczekujesz – nasi konsultanci niezwłocznie odpowiedzą i doradzą najlepsze rozwiązania.

Zespół Serwiswizowy.com

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Dział Wizowy  +48 511 717 110

Dział Obsługi Cudzoziemców i Przedsiębiorców +48 500 401 400